KONST / Litografier / Färglitografi 12597344
nr 1259 7344
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 62, bladets mått: 39x78
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 juni 2019
kl 19:18:25
300 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér